ایده‌هایی جذاب برای ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان

خوش‌سلیقه هستید و خوب لباس‌ها و کفش‌هایتان را در هر استایل کنار هم می‌چینید؟ در این مقاله پیشنهادهایی برای ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان داریم.

ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان؛ شیک‌تر شوید

بعضی از لباس‌ها و کفش‌ها فقط در سطح هدف اولیه‌شان باقی نمی‌مانند. هدف نخست این‌ها پوشش است و بعد ایجاد استایل. اما بعضی موارد مانند کفش کانورس بدل به نوعی فرهنگ پوششی می‌شوند. منظور چیست؟ یعنی چنین کفش‌ها و لباس‌ها یا اکسسوری‌هایی می‌توانند حس‌وحالی خاص با خود در استایل افراد ایجاد کنند یا نماد صفت و ویژگی خاصی باشند.

کتانی‌های کانورس اسپرت و غیررسمی‌اند و یادآور نوعی رهایی، فراجنسیتی‌بودن و البته جوانی. این کفش‌ها در سراسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارند و در استایل‌های مختلف هم به‌خوبی می‌نشینند.

حتی با وجود اسپرت‌بودن، امکان استفاده از آنها در استایل‌های تقریبا رسمی هم وجود دارد. جذاب نیست؟ اجازه بدهید که پیشنهادهایی برای ست‌کردن کانورس‌ها در استایل‌های زنانه و مردانه برایتان داشته باشیم. البته پیش از آن می‌خواهیم کمی درباره کانورس برایتان بیشتر بگوییم.

کانورس دقیقا چیست؟

کانورس نوع معروفی از کتانی‌هاست. نوک سفید این کفش در کنار رنگ‌های متنوع بخش‌های دیگرش و لوگوی ستاره‌ای‌اش از نمادهای فشن‌ و مد شهری در قرن ۲۱ام است. کانورس‌ها مدل‌های مختلفی دارند؛ ساق‌بلند، ساق‌کوتاه و این‌روزها طرح‌های متنوع‌تری مانند پاشنه‌دار هم در میانشان دیده می‌شود.

این نوع کتانی، ابتدا برای استفاده بسکتبالیست‌ها طراحی شده بودند. قدمتشان هم به حوالی سال‌های ۱۹۱۷ میلادی می‌رسد. شرکت کانورس رابر فکتوری (Converse Rubber Factory) در آن سال‌ها می‌خواست، کفش ورزشی مناسبی تولید کند. نتیجه ماه‌ها تلاش به کانورس رسید.

نخستین طراحی‌های این کتانی به رنگ قهوه‌ای و مشکی بود. بعدها استفاده ورزشکارانی مانند بسکتبالیست مشهور یعنی چاک تیلور (Chuck Taylor) باعث شهرت فراوان این کفش شد. کانورس‌ها از سوی اسکیت‌بازها هم با استقابل زیادی مواجه شد و فرهنگ خاصی را با حضورش متبادر می‌کرد؛ متفاوت‌بودن.

استفاده از آن به‌ویژه از سوی دختران نمادی از تفاوت و جوانی بود. چاک تیلور هم برند شخصی قدرتمندی داشت و نماد جسارت و طغیان‌گری به شمار می‌رفت. همه این‌ها در کنار هم باعث شده است که تا به امروز، کانورس از محبوب‌ترین‌ها باشد.

ست کردن کفش کانورس در استایل زنانه

پیش‌تر گفتیم که کانورس‌ها حس‌وحال خاصی دارند؛ این کتانی‌ها فراجنسیتی هستند و روی رهایی، جوانی و راحتی تأکید دارند. بنابراین، دسته‌بندی خاصی برای زنانه‌ و مردانه‌بودن ندارند. اما در بخش نخست، می‌خواهیم از به‌کارگیری‌شان در استایل‌های زنانه برایتان بگوییم. چطور با یک جفت کانورس، تیپ‌های جذابی داشته باشید و لذت ببرید.

۱. جین‌های چسبان یا اسکینی

ست کردن کانورس
کانورس با شلوار جین چسبان

کانورس را با شلواری چسبان ست کنید. شلوارهای چسبان به شما این امکان را می‌دهند که کفش جلوه بیشتری پیدا کند. برای بخش‌های دیگر استایل هم می‌توانید به سراغ مانتوی بافتنی یا بافت جلوباز بروید. در فصل بهار و اوایل پاییز چنین ترکیبی بسیار شیک می‌شود. برای زیر بافت هم از تاپ یا شومیز استفاده کنید.

۲. شلوارهای مام استایل

کانورس در استایل
مام استایل با کانورس

شلوارهای مام استایل هم قد بلندی ندارند و در ناحیه دم‌پا می‌توانند تا زده شوند. این موضوع باعث می‌شود که جلوه کانورس بیشتر شود. پس یکی دیگر از توصیه‌ها برای ست‌کردن این کتانی‌ها، پوشیدن با شلوارهای مام‌استایل است.

برای باقی بخش‌های استایل هم از تونیکی بلند استفاده کنید. این تیپ در خیابان قابل‌استفاده است و جان می‌دهد برای پیاده‌روی در روزهای خوش تابستان یا پاییز. کیفی کوچک هم با آنها همراه کنید تا دیگر نمره‌تان بیستِ بیست شود.

انواع شلوار مام استایل اینجاست

۳. بارانی و پالتوی نیمه‌رسمی

استایل کردن کتانی کانورس
کانورس در استایل نیمه‌رسمی

این روزها، مرزهای استایل رسمی و غیررسمی در حال تارشدن است. شما به‌سادگی می‌توانید از کفشی که نماد اسپرت‌بودن در گذشته بود در استایل‌های نیمه‌رسمی یا حتی رسمی استفاده کنید.

برای نمونه، پالتویی رسمی را با کفش‌های کانورس خود همراه کنید. اکسسوری‌های رسمی هم بپوشید و استایل جذاب و خاصی تدارک ببینید که هم تقریبا رسمی و موجه است و هم راحت. اگر می‌خواهید سطح رسمی‌بودن استایل را بالا ببرید، شلوار جینی به رنگ مشکی انتخاب کنید.

مدل‌های شلوار جین مشکی را ببینید

۴. پیراهن مشکی بلند

ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان
کانورس با پیراهن بلند مشکی

پیشنهاد دیگرمان برای ست‌کردن کانورس، پوشیدن در کنار پیراهنی بلند و مشکی است. این تیپ می‌تواند برای موقعیت‌های مختلف مناسب باشد. از آنجایی که پیراهن بلند و تا پایین پا انتخاب می‌شود، امکان استفاده از استایل در خیابان هم وجود دارد.

برای روزهای پاییز و بهار می‌توانید، کتی جین را روی پیراهم بپوشید و برای روزهای گرم‌تر هم به‌جای آن از شومیز استفاده کنید. اگر کمی از مچ پایتان بیرون می‌ماند، بهتر است که کانورس ساقدار بپوشید. ترکیب بسیار شیک، راحت و خاصی می‌شود. نظرتان چیست؟

انواع پیراهن مشکی زنانه

۵. مانتوی کوتاه جین

ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان
مانتوی جین با کانورس

مانتوهای کوتاه کاربردی و راحت‌اند. دستتان را هم برای ست‌کردنشان در استایل‌های مختلف باز می‌گذارند. حالا اگر این مانتوها از جنس جین باشند که دیگر کارتان صدها برابر ساده‌تر هم خواهد شد. وجود مانتوها و شومیزهای جین در هر کمدی واجب‌اند.

هماهنگی کانورس با مانتوی کوتاه جین هم بسیار زیاد است. اگر در فصل سرد هستید، روی مانتو بافتی بلند یا کوتاه اضافه کنید. در انتخاب رنگ‌ها هم آزادی‌ عمل زیادی خواهید داشت. فرقی نمی‌کند که کانورستان چه رنگی است؛ در هر حال، با مانتو یا شومیز جین جذاب و دیدنی می‌شود.

مدل‌های مانتو جین

۶. دامن پلیسه

ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان
دامن پلیسه با کتانی کانورس

پیشنهاد این بخش مقاله بسیار جذاب است. اگر دوست دارید که به استایلتان تنوع بدهید و حسابی خاص و شیک جلوه کنید به سراغ دامن پلیسه بروید. دامن پلیسه بلند، کانورس و کتی چرمی یا از جنس جین (شومیز هم در فصل‌های گرم) می‌تواند شما را جذاب‌تر از همیشه کند.

برای اکسسوری‌ها هم از عینک دودی اسپرت استفاده کنید. عینک‌های آفتابی همیشه مد مانند مدل‌های خلبانی یا ویفری هم گزینه‌های خوبی هستند. برای کیف هم دستتان باز است. کیف کوچک دوشی یا حتی کوله‌ای جمع‌وجور می‌تواند هماهنگی و زیبایی خاصی در این تیپ داشته باشد.

انواع مدل‌های دامن زنانه را ببینید

ست کردن کفش کانورس در استایل مردانه

اگر از آن دسته آقایان اسپرت‌پوش هستید، حتما باید به خرید یک جفت کانورس فکر کنید. این کتانی‌ها به شما کمک می‌کنند که تیپتان را از سطحی ساده به‌سادگی به حالتی شیک و خاص ارتقا بدهید. واقعیت این است که کانورس متعلق به خوش‌سلیقه‌هاست. البته ست‌ کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان آدابی هم دارد. در ادامه می‌خواهیم پیشنهاداتی به شما بدهیم که جذابیت تیپتان با این کفش‌ها را بیشتر از بیشتر کنید.

۱. شلوارهای کتان

ست کردن کانورس
شلوار کتان با کفش کانورس

برای شروع از تیپی نیمه‌رسمی شروع می‌کنیم. شلوار کتان را با کانورس ست کنید و پیراهنی مردانه را با کتی اسپرت به استایل اضافه کنید. این تیپ هم آراسته و منظم است و هم راحت و شیک. در انتخاب رنگ‌ بخش‌های مختلف این پیشنهاد باید دقت کنید.

رنگ‌ها می‌توانند سطح نیمه‌رسمی‌بودن تیپتان را تعیین کنند. اگر کتانی‌هایتان سفید یا مشکی باشد، سکان استایل به سمت رسمی‌شدن پیش می‌رود. اگر هم رنگ‌های شادتری مانند بنفش یا قرمز را انتخاب کنید، مشخص می‌شود که به استایل‌های اسپرت تعلق‌خاطر بیشتری دارید.

مدل‌های شلوار کتان مردانه

۲. شلوارهای جین راسته

ست کردن کانورس در استایل
کتانی کانورس قرمز با شلوار جین

شلوارهای جین راسته آبی در همراهی با کانورس‌های قرمز بسیار چشم‌نواز می‌شوند. تی‌شرتی سفید با کتی چرمی هم به این‌ها اضافه کنید. نتیجه عالی می‌شود. دقت کنید که تازدن اندکی از دم‌پای شلوار فکر بسیار خوبی است.

این کار جلوه کفش‌هایتان را بیشتر می‌کند. جین‌های اسکینی یا همان چسبان هم گزینه‌های خوبی برای ست‌کردن با کانورس در استایل مردانه‌اند. البته دقت کنید که اگر پاهایتان خیلی عضلانی یا چاق است، شاید نباید از این شلوارها استفاده کنید.

مدل‌های کت چرم مردانه

۳. شلوار رسمی پارچه‌ای

ست کردن کانورس
کانورس با شلوار پارچه‌ای

شاید به نظرتان عجیب بیاید اما اشتباه نکنید؛ شلوار پارچه‌ای هم با کانورس قابل‌پوشیدن است. شلواری پارچه‌ای که خط اتو دارد هم می‌تواند کنار کانورس قرار بگیرد و استایل جذابی برایتان رقم بزند. کافی است که این شلوار کمی کوتاه باشد، برشی نیمه‌رسمی داشته باشد و با پیراهنی نیمه‌رسمی همراه شود.

منظور از پیراهن نیمه‌رسمی چیست؟ یعنی پیراهنی که برشی مردانه دارد اما قد آن طوری است که می‌تواند روی شلوار قرار بگیرد. کراوات و پوشِت (دستمال کوچک برای داخل جیب پیراهن یا کت) را هم به این استایل اضافه کنید و در مقابل آینه از تماشای خودتان لذت ببرید. این استایل نیمه‌رسمی به‌ویژه به کسانی توصیه می‌شود که اسپرت‌پوش‌اند و در موقعیت‌های رسمی دوست ندارند که به سراغ کت‌وشلوار بروند.

۴. جین مشکی

ست کردن کانورس در استایل مردانه
جین مشکی با کانورس ساقدار

جین مشکی شما را لاغرتر و پاهایتان را کشیده‌تر نشان می‌دهد. اگر هم متناسب هستید، جلوه اندامتان با آن بیشتر خواهد شد. این رنگ از جین با پیراهنی جین آبی در کنار کانورس زیبایی و جذابیت زیادی دارد.

اگر دوست دارید که پاهایتان بلندتر به نظر بیاید، شلوار جین مشکی را با کانورس ساقدار مشکی همراه کنید. در این صورت، پاهایتان کشیده‌تر به نظر خواهند آمد. برای پیراهن هم می‌توانید به سراغ رنگ مشکی بروید و در واقع، استایلی یک‌رنگ (مونوکروم) داشته باشید. نظرتان چیست؟

پیراهن‌های آبی مردانه اینجاست

۵. شلوارک

استایل با کانورس
شلوارک و کانورس

برای مهمانی‌های غیررسمی یا سفر به شهرها و کشورهای گرم می‌توانید از شلوارک استفاده کنید. اگر دوست دارید که تیپتان شیک و ساده باشد، کانورس را هم به آن اضافه کنید. پیراهن آستین‌کوتاه نخی و عینک آفتابی هم فراموش نشود. این تیپ ساحلی جذاب را به‌خاطر داشته باشید.

۶. شلوارهای ورزشی

کتانی کانورس
شلوار ورزشی و کتانی کانورس

این پیشنهاد ساده است و به ذهن همه می‌رسد. شلوار ورزشی و اسپرت در کنار کانورس عالی است؛ تیپی راحت و شیک. برای اینکه چنین استایلی جلوه بیشتری پیدا کند، پیشنهاد می‌کنیم که کلاه لبه‌دار را هم در نظر داشته باشید.

کلاه‌های لبه‌دار استایل اسپرتتان را جذاب و شیک‌تر می‌کنند. تابستان‌ها هم که محافظ خوبی برای پوستتان خواهند بود. عینک دودی هم فراموش نشود. در انتخاب رنگ بخش‌های مختلف استایل دستتان باز است اما اگر دوست دارید که ترکیب رنگی نیمه‌رسمی داشته باشید، از کنار هم قرارگرفتن سفید و بژ یا کرم غافل نشوید.

مدل‌های کلاه کپ را ببینید

چند استایل دیدنی؛ ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان

پیشنهاداتمان را درباره ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان مرور کردید؟ حالا اجازه بدهید که چند استایل جذاب دیگر را با کانورس ببینیم. شهرت و محبوبیت کانورس‌ها به‌واسطه زیبایی، تنوع و راحتی‌شان است. شما هم طرفدارشان هستید؟

شیک و راحت

کانورس در استایل‌های مختلف
کتانی کانورس در استایل مونوکروم

کانورس می‌تواند به‌سادگی شما را شیک و جذاب کند. این استایل را ببینید. اگر دوست دارید که لاغرتر و کشیده به نظر برسید، انتخاب تیپی مونوکروم برایتان مناسب خواهد بود. منظور این است که تمام بخش‌های استایلتان را از یک رنگ (بهتر است آن رنگ مشکی باشد) انتخاب کنید.

خاص و تازه

ست کردن کانورس در استایل مردانه
کانورس در استایلی جذاب

طرفداران تیپ‌های متنوع و خاص از این پیشنهاد استقبال می‌کنند. دامن بلند، بارانی یا کت کوتاه و کانورس در کنار هم استایلی درجه یک می‌سازند. از نظر پوشش هم مشکلی نیست؛ دامن بلند است و به‌راحتی می‌توانید آن را در خیابان به تن کنید.

کلاسیک-اسپرت

ست کردن کانورس در استایل مردانه
استایل کلاسیک‌اسپرت با کانورس

بارانی و کیفی رسمی در کنار کانورس تلفیقی از استایلی کلاسیک-اسپرت را ایجاد کرده است. چنین تیپ چشم‌نوازی برای کسانی مناسب است که در موقعیت‌های رسمی حضور پیدا می‌کنند اما نیاز به راحتی و سادگی هم دارند. برای مثال، چنین تیپی برای سر کار مناسب است.

جذاب و آراسته

کانورس در تیپ‌های مختلف
استایل سفید با کانورس

استایلی که در تصویر بالا می‌بینید، جذاب است. هم رنگ روشن و مونوکروم‌بودن آن جذابیت دارد و هم آراستگی ظاهری‌اش. رنگ سفید همیشه می‌تواند شما را خاص و شیک جلوه بدهد. رنگ پاک و تمیز سفید نماد آراستگی است. البته پوشیدن چنین لباسی نیاز به رعایت و مراقبت هم دارد. کنار این لباس‌ها، تمام رنگ‌های کانورس عالی می‌شود. اهل پوشیدن چنین استایلی هستید؟

سفیدوسیاه همیشگی

کتانی کانورس در استایل های مختلف
کانورس با استایل سفید و مشکی

هر وقت در ترتیب‌دادن استایلی بی‌دردسر شک داشتید، از ترکیب سفیدوسیاه کمک بگیرید. باور کنید که کنار هم قرارگرفتن این دو همیشه جواب می‌دهد. کانورس مشکی، شلوار اسکینی به همین رنگ و پالتوی سفید در تصویر بالا را ببینید. عالی نیست؟ هست.


حتما بخوانید: چطور استایل سفید و مشکی را مثل سلبریتی‌ها ست کنیم؟

همیشه و همه‌جا

کانورس در استایل
پالتوی سبز و مام استایل با کانورس مشکی

کانورس‌ها در استایل‌های مختلف و متنوع جای می‌گیرند و تیپتان را زیبا می‌کنند. تنوعشان بالاست. بیشتر رنگ‌های کانورس با رنگ‌های مختلف ست و هماهنگ می‌شوند. استایل تصویر بالا را ببینید. انتخابش می‌کنید؟

به رخ‌کشیدن خوش‌سلیقگی

استفاده از کانورس در استایل
استایلی شیک با کانورس

برای شیک‌بودن لازم نیست که کار خاصی انجام بدهید. کافی است که به استایل‌های خوب حرفه‌ای‌های خوش‌پوش نگاه کنید. با این کار الهام می‌گیرید و به‌سادگی تصویر بالا برای خود تیپ‌های خوب ترتیب می‌دهید.

شیک‌بودن در عین سادگی

ست کردن کانورس در استایل های مردانه و زنانه
کتانی کانورس در استایلی جذاب

در این استایل هم همه‌چیز ساده است. لباس‌های پوشیده‌شده هم از آن مواردی هستند که می‌توانید از آنها در استایل‌های متعدد استفاده کنید. کانورس هم محور جذابیت این تیپ ساده است.

تابستانی و راحت

 

ست کردن کانورس
کانورس با شلوارک

اگر دوست دارید که استایلی تابستانی داشته باشید از پوشیدن کانورس با شلوارک غافل نشوید. این استایل برای مسافرت به شهرهای ساحلی و مهمانی‌های غیررسمی بسیار مناسب است.

خاص‌تر از همیشه

ست کردن کانورس در استایل
استایل جذاب با کانورس

کتانی‌های کانورس دستتان را برای ست‌کردن خود در استایل‌های مختلف باز می‌گذارند. تصویر بالا را ببینید؛ ترکیب جذابی ایجاد شده است. کلاه هم که همیشه می‌تواند تیپتان را خاص کند.

 

ست کردن کتانی کانورس
کانورس در استایلی مونوکروم

این استایل مونوکروم (سراسر یک‌رنگ) را ببینید. چنین تیپی باعث می‌شود که قدبلندتر و کشیده دیده شوید. سطح رسمی‌بودن آن هم نسبت به تیپ‌های دیگر با کانورس بالاتر است. کت‌وشلوار نیمه‌رسمی با کتانی کانورس؛ همان‌طور که می‌بینید، نتیجه جذاب از کار درآمده است.

مهمانی کاربردی‌ها

ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان
کتانی کانورس در استایلی ساده و اسپرت

شومیز جین، شلوار جین راسته، کانورس و تی‌شرتی از رنگ‌های خنثی را ببینید. این‌ها ترکیبی هماهنگ‌اند که هریک می‌توانند در صدها استایل دیگر هم کاربرد داشته باشند. این استایل ساده اما جذاب را دوست دارید؟

انواع مدل‌های کفش کانورس

حرف آخر

ست کردن کفش کانورس برای خانم‌ها و آقایان را برایتان گفتیم. پیشنهادهای‌مان را مرور کنید و ببینید که کدام‌ موارد را پسندیده‌اید. کتانی‌های کانورس طراحی و تنوع فوق‌العاده‌ای در رنگ دارند. اگر یک جفت از آنها را داشته باشید، استایل‌های جذابی برای خود خواهید ساخت. اهل پوشیدن این کتانی‌های معروف هستید؟


در ادامه بخوانید: ست کردن کفش آکسفورد برای خانم‌ها و آقایان
منبع hotdrops.com hotdrops.com
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.