آخرین مطالب

راهنمای انتخاب رژگونه با توجه به رنگ پوست صورت

یکی از اقلام محبوب در بین لوازم آرایشی خانم‌ها رژگونه است. انتخاب رژگونه مناسب تأثیر زیادی در آراستگی چهره دارد، بنابراین در این مطلب می‌خواهیم درباره انتخاب رژگونه با توجه به رنگ پوست صورت صحبت کنیم.

اصول انتخاب جوراب شلواری زنانه؛ کدام مدل مناسب شماست؟

جوراب شلواری زنانه یکی از محبوب‌ترین لباس‌هایی است که از کودکی تا بزرگ‌سالی در کمد لباس‌های هر خانمی پیدا می‌شود. البته به‌دلیل تنوع زیادی که دارد، انتخابش کمی سخت است. در این مطلب درباره انتخاب جوراب شلواری زنانه با توجه به عواملی مانند ضخامت، رنگ و جایی که می‌خواهید بپوشید صحبت خواهیم کرد.

راهنمای ست کردن کت جین مردانه؛ استایلی خاص و دیدنی بسازید

لباس‌های جین سالار لباس‌های اسپورت هستند. پس اگر اهل جین‌پوشی هستید یا دست‌کم گاهی دلتان هوای داشتن استایلی اسپورت می‌کند، حتما به نکات ست‌کردن این جنس از لباس دقت کنید. در این مقاله به‌سراغ بررسی راهنمای ست کردن کت جین مردانه و انواع استایل با کت جین مردانه رفته‌ایم.

راهنمای انتخاب لباس شب برای خانم‌ها؛ کدام مدل لباس شب برای شما مناسب‌تر است؟

اگر شما هم مانند بسیاری از خانم‌های دیگر که در انتخاب لباس شب مشکل دارند با جمله معروف «چی باید بپوشم؟» آشنا هستید، این راهنمای انتخاب لباس شب برای خانم‌ها را بخوانید تا دفعه بعدی که در مهمانی شرکت می‌کنید، مانند جواهری در لباس شب‌تان بدرخشید.

اصول صحیح ست کردن جوراب و کفش برای خانم‌ها

ست کردن جوراب و کفش برای خانم‌ها از اصول مهمی است که برای داشتن یک استایل حرفه‌ای نیاز است بدانیم. انواع کفش، بوت و پاشنه‌دار در کمد خانم‌ها پیدا می‌شود. گاهی نمی‌دانیم کدام سایز جوراب را با چه کفشی بپوشیم. ما نکته‌هایی درباره ست کردن جوراب و کفش برای خانم‌ها جمع‌آوری کرده‌ایم که خیلی کاربردی هستند.

همه چیز درباره پارچه ساتن؛ این کلاسیک ماندنی را بشناسید

از کفش بالِرین‌ها تا روتختی‌هایی شیک و زیبا، از لباس‌ سفید عروس‌خانم‌های شاد تا لباس زیر، این‌ها کاربردهای پارچه لوکس و زیبایی است که نامش ساتن است. پارچه ساتن قرن‌های متمادی در دوخت‌ودوز کاربرد داشته و استفاده از آن از شرق دور تا دنیای مدرن غرب رواج داشته و دارد. در این مقاله با این بافته براق و جذاب بیشتر آشنا خواهید شد.

راهنمای انتخاب شلوار جین برای خانم‌ها؛ نکات مهم و کاربردی

گاهی اوقات انتخاب شلوار جین برای خانم‌ها که به‌شدت هم موردعلاقه آنهاست دشوار می‌شود. تعجبی هم ندارد؛ واقعا تنوع شلوار جین زیاد است. این مطلب به شما خانم‌ها کمک می‌کند بهترین شلوار جین را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب شلوار جین برای آقایان

شلوار جین یکی از رایج‌ترین لباس‌ها در هر کشور و هر فرهنگی است و به یک اندازه بین آقایان و خانم‌ها محبوب است. تنوع شلوار جین این روزها بیشتر از هر زمان دیگری است، به‌همین‌دلیل این مطلب را نوشتیم تا شما آقایان بدانید کدام شلوار جین برای شما مناسب است و هنگام خرید آن از سردرگمی رها شوید.

اصول لباس پوشیدن در محیط کار برای آقایان؛ نکات مهم و کاربردی

اصول لباس پوشیدن در محیط کار برای آقایان در شرکت‌های مختلف، با هم فرق دارد. اما در هر محیطی که کار می‌کنید، خوب است کدهای لباس مناسب کار را بدانید و برازنده به‌نظر برسید. به همین دلیل از اصول لباس پوشیدن در محیط کار برای آقایان برا‌یتان نوشته‌ایم.

بهترین روش‌های نگهداری و شست‌و‌شوی شلوار جین

اگر روش‌های نگهداری و شست‌و‌شوی شلوار جین را یاد بگیرید، می‌توانید از شلوارهای جین‌تان بیشتر و بهتر نگهداری کنید. کمتر هزینه کنید و بیشتر دوستدار محیط‌زیست باشید. در این مطلب از بهترین روش‌های نگهداری و شست‌وشوی شلوار جین برایتان گفته‌ایم.