شلوار مام استایل را چطور ست کنیم؟

در ست کردن شلوار مام استایل حرفه‌ای شوید و استایل روزمره‌ جذابی برای خودتان بسازید. این مدل شلوار، کمد لباس شما را کامل‌تر می‌کند. «منومد» با پیشنهادهایی برای ست کردن شلوار مام استایل آمده.

اگر بخواهید لباسی داشته باشید که هیچ‌ زمانی از مد نمی‌افتد و همه جا به‌دردتان می خورد، بدون شک یاد جین می‌افتید. مام استایل یکی از انواع شلوار جین به‌حساب می‌آید که چند سالی‌ است روی مد است. ست کردن شلوار مام استایل کار راحتی‌ است. از پیشنهادهای «منومد» ایده بگیرید و اگر چنین شلواری در کمدتان ندارید، با یک کلیک آن را بخرید.

شلوار مام استایل چیست؟ست کردن شلوار مام استایل

شلوار مام استایل کمر بلندی دارد. زیپش کوتاه نیست و اصلا جذب به‌نظر نمی‌رسد. معمولا قد آن تا حدود قوزک پاست. جیب پشتی این شلوارها بزرگ است. شلوار مام استایل یا مام جین قد را بلندتر نشان می‌دهد، پس برای قامت‌متوسط‌ها و کوتاه‌ترها گزینه‌ جذابی به‌نظر می‌رسد.

این شلوارها برخلاف مدل‌های جذب، خیلی راحتند. باوجود گشادی پاچه‌ها، همچنان شلوار شیکی به‌حساب می‌آیند و برای استفاده‌ی روزمره یا استایل کژوال عالی هستند.

اصطلاح مام جین از آن‌جایی می‌آید که این مدل شلوار در دهه‌ ۱۹۹۰ میلادی روی مد بود. بیشتر جوان‌ها آن را با شلوار دوران جوانی مامان به یاد می‌آورند!

تصاویر انواع شلوار مام استایل

چه تاپ و بلوزی با شلوار مام استایل بپوشیم؟ست کردن شلوار مام استایل

باتوجه به این‌که شلوار جین مام جذب نیست، بهترین کار انتخاب بالاتنه‌ جذب و جمع و جور است. تاپ یا بلوزی که جنس نرم و لخت داشته باشد و پف به‌نظر نرسد، گزینه خوبی به‌شمار می‌رود. می‌خواهیم دور کمر مشخص باشد. پس قشنگ‌تر این است که بلوز را توی شلوار بگذارید. دست‌تان باز است تا بین تاپ بندی، تی‌شرت، تاپ نیم‌تنه یا بلوز آستین‌بلند انتخاب کنید.

ست کردن شلوار مام استایل با کفش چگونه است؟ست کردن شلوار مام استایل

خوبی مام جین این است که با بیشتر مدل‌های کفش قشنگ می‌شود. البته باید دور هر کفشی را که از قوزک پا بلندتر است، خط بکشید. انواع بوت ساق‌دار و چکمه‌های کوتاه و بلند گزینه‌ی نامناسبی برای ست کردن با شلوار مام استایل به‌حساب می‌آیند.

کفش پاشنه‌بلند: انواع مدل‌های کفش پاشنه‌دار در کنار شلوار مام جین زیبا به‌نظر می‌رسند. گفتیم که این مدل شلوار قد شما را کشیده‌تر نشان می‌دهد. حالا با انتخاب یک جفت کفش با پاشنه‌ متوسط، تاکید بیشتر روی قدتان خواهید کرد.

کفش تخت: مام استایل را با انواع کفش تخت می‌توانید ست کنید، صندل، کفش باله، کالج و کفش ورزشی. یکی از جذاب‌ترین کفش‌ها می‌تواند کانورس باشد. از طرفی صندل‌های اسپرت شما را کشیده‌تر نشان نمی‌دهد، اما استایل تابستانی جذابی می‌سازند.

چه کیفی با شلوار مام استایل ست می‌شود؟ست کردن شلوار مام استایل

بهترین گزینه کیفی‌ است که روی یک شانه می‌اندازید یا آن را کج جلوی بدن آویزان می‌کنید. مثل کیف بزرگ پارچه‌ای با دسته‌های نسبتا کوتاه، کیف کوچک پارچه‌ای با بلند بلند یا هر کیف چرمی با بند بلندی که کج جلوی بدن می‌افتد.

ست کردن شلوار مام استایل برای استایل روزمره یا رسمی‌تر چگونه است؟

استایل روزمره: برای داشتن استایل اسپورت و راحت روزمره، این شلوار را با تاپ نخی، تی‌شرت سفید و بلوز آستین بلند ساده هماهنگ کنید. با صندل و کفش ورزشی استایل‌تان را کامل کنید.

استایل رسمی‌تر: اگر می‌خواهید ظاهر رسمی‌تری داشته باشید، به شومیز حریر و تاپ حریر فکر کنید. کفش پاشنه‌ بلند نوک تیز، کفش لژدار یا کفشی با پاشنه‌ متوسط به کامل کردن استایل‌تان کمک می‌کند.

پیشنهادهایی برای ست کردن شلوار مام استایل

۱- انتخاب بلوز عکس‌دارست کردن شلوار مام استایل

تی‌شرت عکس‌دار بدون شک حس استایل روزمره را با خودش می‌آورد. هر روز که نمی‌دانستید با شلوار مام جین چه لباسی بپوشید، سراغ تی‌شرت عکس‌دار بروید. با اکسسوری‌های ساده‌ای مثل کمربند، آن را چشم‌‌گیرتر کنید. یک جفت کفش ورزشی، کیف پارچه‌ای و مانتوی راسته با قد میدی، استایل‌تان را کامل می‌کند.

۲- تی‌شرت سفید و شلوار مام استایل

 

ست کردن شلوار مام استایل

همان‌قدر که شلوار جین کارراه‌انداز است، تی‌شرت سفید هم مثل آچارفرانسه عمل می‌کند. سرراست‌ترین انتخاب برای ست کردن شلوار مام استایل همین است و بس. یک جفت کفش ورزشی یا کانورس و کمربند هم بردارید و دیگر تمام.

۳- کت یا مانتوی چرم با شلوار مام استایل

ست کردن شلوار مام استایل

گزینه‌ای کلاسیک برای ست کردن با مام جین، کت یا مانتوی چرم است. کت چرم این گزینه را به شما می‌دهد که بعد از چند ساعت آن را درآورید و با بلوزی که زیر آن پوشیده بودید، ظاهر تازه‌ای بسازید. در فصل سرما، بلوز یقه اسکی یا تاپ بافتنی را با آن امتحان کنید. رنگ بلوز زیر کت چرم می‌تواند کرم، شتری یا سفید باشد.

۴- ست کردن شلوار مشکی با شومیز ست کردن شلوار مام استایل

شلوار مام استایل مشکی ظاهر شیک و قشنگی به شما می‌دهد. برای ست کردنش می‌توانید انواع شومیز را امتحان کنید. از شومیز سفید ساده، تا شومیز راه‌راه، خال‌دار یا گل‌دار. یک جفت کفش پاشنه‌دار و یک کیف بنددار جمع‌وجور کنارش بگذارید تا حسابی بدرخشید.

۵- ست کردن مام جین آبیست کردن شلوار مام استایل

شلوار ما استایل کلاسیک آبی را با رنگ مشکی ترکیب کنید و ظاهر مدرنی به آن ببخشید. تاپ، مانتو و کفش مشکی را امتحان کنید. شومیز مشکی و کفش نوک تیز مشکی را کنارش بگذارید. شاید هم بخواهید در یک مهمانی کوچک عصرانه، با تی‌شرت مشکی ساده، کمربند چرم مشکی، صندل پاشنه‌دار مشکی و البته مام جین آبی ظاهر شوید.

۶- شلوار مام استایل بگیست کردن شلوار مام استایل

اگر بخواهید شلوارتان یک پله‌ راحت‌تر و آزادتر باشد، می‌توانید مدل گشاد‌تری بخرید. دقت کنید که با شلوار مام استایل بگی باید تی‌‌شرت جذب بپوشید. روی آن مانتوی گشاد کوتاه به تن کنید. کفش ورزشی، کانورس یا کالج گزینه‌ خوبی به نظر می‌رسند. اگر قد شلوار کمی کوتاه باشد یا پایین آن را تا بزنید، جذاب‌تر خواهد بود.

۷- به دهه‌ ۹۰ میلادی برویدست کردن شلوار مام استایل

همان‌طور که گفتیم و می‌دانید، این شلوارها از ترندهای دهه‌ ۹۰ میلادی به‌حساب می‌آیند. اما امروز هم می‌توانید با یک حرکت به دهه ۹۰ پرتاب شوید. بلوز گشاد، یقه‌اسکی گشاد یا تی‌شرت عکس‌دار انتخاب کنید. اگر مام جین سنگشور بخرید که دیگر حرف ندارید. می‌ماند یک جفت کفش سفید ورزشی یا صندل پاشنه‌ گربه‌ای.


در ادامه بخوانید: همه نکات درباره جین زاپ‌دار؛ تاریخچه، نکات خرید و حواشی پیرامون این سبک خاص
منبع newinspired.com
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.