رنگ گلبهی را چطور ست کنیم؟

رنگ گلبهی یکی از رنگ‌های هیجان‌انگیز و زیبا است. این رنگ در دنیای خلاقانه مد نیز جایگاه به‌خصوص و ویژه‌ای دارد . احتمال زیاد با دیدن رنگ گلبهی اولین چیزی که به ذهن‌تان برسد هلو است. در این مقاله رنگ گلبهی را تمام‌کمال معرفی می‌کنیم. اگر طرفدار جذابیت و غرق شدن در لطافت و ظرافت هستید با ما همراه باشید.

گلبهی چه رنگی است؟

گلبهی چه رنگی است؟

قبل از هر چیزی باید بدانیم رنگ گلبهی چه رنگی است؟ رنگ گلبهی تناژ روشن از طیف رنگ نارنجی است. شاید در نگاه اول آن را کالباسی یا صورتی ببینید ولی گلبهی از خانواده نارنجی است و در زیرمجموعه رنگ‌های پاستلی و گرم قرار دارد.

چرا رنگ گلبهی را انتخاب کنیم؟

ست کردن با رنگ گلبهی

 

رنگ گلبهی از نظر روانشناسی بسیار جذاب است و تداعی‌کننده مهربانی، حس مثبت و آسودگی خیال است. افرادی که عاشق رنگ گلبهی هستند در نظر دیگران اشخاص رمانتیک و خون‌گرم شناخته می‌شوند. استفاده از رنگ گلبهی در تابستان بهترین گزینه برای انتقال حال خوب و آرامش به اطرافیان است.

ست کردن رنگ گلبهی در استایل چگونه است؟

ست کردن رنگ گلبهی
عکس از:
Edward Berthelot

استفاده از رنگ گلبهی در استایل یعنی اینکه قصد دارید شخصیت گرم و صمیمی خود را به همه نشان دهید و جذابیت خاص خود را داشته باشید. در ادامه می‌خواهیم از رنگ گلبهی بیشتر صحبت کنیم و از ترکیب رنگ‌های مناسب آن صحبت کنیم. شما می‌توانید رنگ گلبهی را با رنگ‌های خنثی و پاستلی ست کنید.

طیف‌های مختلف گلبهی در لباس‌ها را بشناسید

ست کردن با رنگ گلبهی
طیف مختلف رنگ گلبهی

رنگ گلبهی از ترکیب رنگ‌های نارنجی و سفید و تناژ بسیار کمی از رنگ صورتی به‌دست می‌آید. قبل از ست کردن لباس با رنگ گلبهی اجازه بدهید طیف‌های رنگ گلبهی را به‌طور مفصل برایتان بگوییم. طیف‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، از محبوب‌ترین و منحصربه‌فردترین طیف‌ها هستند. چرا معطلید؟ بریم که شروع کنیم.

گلبهی نارنجی

ست کردن با رنگ گلبهی

این طیف از رنگ گلبهی بیشتر رنگ نارنجی به چشم می‌آید. بهترین ترکیب برای ست کردن با گلبهی نارنجی استفاده از رنگ‌های فیروزه‌ای، خاکستری، سفید و آبی است.

گلبهی روشن

گلبهی روشن
عکس از:
Karwai Tang

گلبهی بسیار ملایمی است که در آن رنگ سفید بیشتر به چشم می‌آید و بهترین گزینه برای استفاده در لباس‌های تابستانی و لباس‌های مجلسی است. ترکیب گلبهی روشن با نقره‌ای و سفید شما را بسیار جذاب می‌کند.

گلبهی کلاسیک

رنگ گلبهی کلاسیک
عکس از:
Christian Vierig

این طیف رنگ از گلبهی را می‌توان به‌عنوان رنگ پایه و اصلی برای ساخت تمامی سایه‌های رنگ گلبهی معرفی کرد.

گلبهی صورتی

گلبهی صورتی
گلبهی صورتی

در این طیف رنگ از گلبهی رنگ صورتی بسیار چشم‌نواز است و این رنگ با طیف رنگ‌های پاستلی و آبی بسیار عالی به‌ نظر می‌رسد.

یا گلبهی میگو

گلبهی بسیار ملایم
گلبهی بسیار ملایم

رنگ میگو را که دیده‌اید؟ این رنگ همان گلبهی بسیار ملایم و روشن است.

گلبهی مرجانی

گلبهی مرجانی

ترکیب رنگ نارنجی با رنگ‌های روشن‌تر برایتان گلبهی مرجانی می‌سازد که از رنگ‌های محبوب در دنیای مد است.

رنگ گلبهی را با چه رنگ‌هایی ست کنیم؟

 

گلبهی

طبیعت رنگ‌های چشم‌نواز و آرامش‌بخش بسیار زیاد را برای ما ترکیب کرده است که می‌توانیم در ست کردن لباس‌ها از آن ایده بگیریم. در ادامه بهترین رنگ‌هایی که با گلبهی ترکیب می‌شوند را توضیح می‌دهیم که با آن‌ها می‌توانید بهترین ترکیب رنگ برای خود بسازید و بدرخشید.

ست کردن گلبهی با رنگ سفید

ست کردن گلبهی با رنگ سفید
گلبهی و سفید

رنگ سفید با هر رنگی ست می‌شود ولی استفاده از رنگ سفید و گلبهی در تابستان بهترین گزینه ممکن است. ترکیب شلوار گلبهی، بلوز سفید و کفش بژ ظاهر بسیار زیبایی می‌سازد. اگر طیف رنگ‌های روشن گلبهی هم انتخاب کنید می‌توانید از این ترکیب رنگ برای جلسات اداری و کاری نیز استفاده کنید.

ست کردن گلبهی با رنگ مشکی

ست کردن گلبهی با رنگ مشکی
گلبهی و مشکی

جذابیت و جدی بودن رنگ مشکی در کنار گلبهی لطیف و ظریف، یک ترکیب رنگ بسیار جالب ایجاد می‌کند که می‌توانید با این ست بسیار شیک به‌ نظر برسید و برای یک قرار ملاقات ظاهری جذاب را برای خود بسازید. سعی کنید به‌صورت متعادل از این ترکیب رنگ در ست خود استفاده کنید تا جذاب‌تر دیده شوید.


حتما بخوانید: در اولین قرار عاشقانه چه بپوشیم؟ برای آقایان و خانم‌ها

ست کردن گلبهی با رنگ خاکستری

 

ست کردن گلبهی با رنگ خاکستری
گلبهی و خاکستری

ترکیب خاکستری روشن با گلبهی روشن ظاهری بسیار ظریف و لطیف ایجاد می‌کند. اگر قرار ملاقات رسمی دارید می‌توانید از یک ست با رنگ گلبهی نارنجی، خاکستری با طیف تیره و قهوه‌ای روشن بسازید و با اعتمادبه‌نفس دیده شوید.

ست کردن گلبهی با رنگ بژ

 

ست کردن گلبهی با رنگ بژ
گلبهی و بژ

رنگ بژ و گلبهی از نظر بصری بسیار نزدیک به ‌یکدیگر هستند. ترکیب بژ و گلبهی برای شما یک ست پاستلی ایجاد می‌کند که از این ترکیب رنگ در تابستان می‌توانید استفاده کنید. ترکیب بژ و گلبهی با طیف روشن ظاهر شادتری برای شما می‌سازد.

ست کردن گلبهی با رنگ قهوه‌ای

رنگ گلبهی و قهوه ای
عکس از: Steve Hix

ترکیب گلبهی نارنجی و قهوه‌ای با طیف قرمز برای شما ظاهری بسیار جذاب و ملیح و شیرین می‌سازد. این ترکیب رنگ را در همه جا می‌توانید استفاده کنید و ظاهر جذابی برای خود بسازید.

ست کردن گلبهی با رنگ آبی

 

ست کردن رنگ گلبهی با آبی
گلبهی و آبی

ترکیب شلوار جین آبی با لباس‌های طیف گلبهی یک ست جذاب برای قرار ملاقات‌های دوستانه شماست. شما با این ترکیب رنگ بسیار خاص‌تر دیده خواهید شد.

ست کردن گلبهی با رنگ فیروزه‌ای

گلبهی و فیروزه ای

آبی فیروزه‌ای رنگ بسیار غنی و هیجان‌انگیزی است. ترکیب رنگ گلبهی روشن و فیروزه‌ای ظاهری فوق‌العاده منحصر‌به‌فرد برایتان می‌سازد. اگر عاشق استفاده از کت و شلوار هستید می‌توانید از ترکیب فیروزه‌ای و گلبهی کمک بگیرید.

ست کردن گلبهی با رنگ سبز نعنایی

گلبهی و سبز نعنایی

ترکیب رنگ سبز نعنایی با طیف گلبهی روشن ظاهری دلنشین برایتان می‌سازد که از این ترکیب در موقعیت‌های مختلف می‌توانید استفاده کنید.

ست کردن گلبهی با رنگ زرد

گلبهی و زرد

یکی از ترکیب‌های جالبی که می‌توانید داشته باشید رنگ زرد و گلبهی ملایم است. این ترکیب رنگ را در قرار ملاقات‌های رمانتیک و دوستانه می‌توانید استفاده کنید.

ست کردن رنگ گلبهی برای چه کسانی مناسب‌تر است؟

ست کردن با رنگ گلبهی

در واقع رنگ گلبهی مناسب همه افراد با هر تناژ پوستی است. اگر ترجیح می‌دهید گلبهی را در فصل بهار و تابستان استفاده کنید بهترین گزینه برای شما استفاده از طیف رنگ‌های روشن گلبهی است. برای فصل پاییز گلبهی صورتی و گلبهی میگو رنگ ایده‌آل است که می‌توانید در ست‌های خود از این طیف رنگ‌ گلبهی استفاده کنید. برای زمستان استفاده از گلبهی مرجانی که حالت گرم‌تری دارد را توصیه می‌کنیم.

اگر از آن دسته افرادی هستید که رنگ چشم آبی یا قهوه‌ای دارید گلبهی نارنجی منحصربه‌فرد شماست.

ست کردن رنگ گلبهی برای مانتو چگونه است؟

ست کردن مانتوی گلبهی

اگر مایل به پوشیدن مانتو با رنگ گلبهی هستید می‌توانید مانتوی گلبهی را با شال قرمز یا سفید ست کنید. مانتو با رنگ گلبهی بهترین ترکیب را با شلوارهای جین روشن ایجاد می‌کند و برای هماهنگی بیشتر می‌توانید از کفش گلبهی میگویی و ملایم استفاده کنید و جذابیت خود را بیشتر کنید.

انواع مانتو صورتی و گلبهی

چرا رنگ گلبهی بهترین رنگ تابستانی است؟

ست کردن با رنگ گلبهی

وقتی صحبت از مد روز می‌شود به احتمال زیاد ذهن شما به سمت رنگ‌های جسورانه کشیده می‌شود. باید بگوییم که رنگ گلبهی به دلیل تناژ زیبا و لطیفی که دارد همیشه جایگاه خاصی در مد روز دارد و شما از این رنگ در تابستان می‌توانید استفاده کنید و حال روحی خود و اطرافیان‌تان را عالی کنید. رنگ گلبهی با رنگ‌های سفید، زرد و فیروزه‌ای که در کمد لباس‌های تابستانی همه افراد پیدا می‌شود به آسانی ست می‌شود. با رسیدن فصل تابستان بهتر است لباس‌های رنگ‌ روشن خود را با گلبهی ترکیب کنید و بهترین تیپ را برای تابستان رویایی بسازید.

انواع شومیز گلبهی و صورتی

سخن پایانی

در این مقاله سعی کردیم به بهترین و منحصربه‌فردترین شکل ممکن روش ست کردن لباس با رنگ گلبهی را توضیح دهیم. با طیف رنگ‌های محبوب رنگ گلبهی آشنا شدیم و از ترکیب شدن این رنگ با رنگ‌های متنوع صحبت کردیم.

شما بگویید

نظر شما درباره رنگ گلبهی چیست؟ آیا از این رنگ در ست‌های خود استفاده می‌کنید؟ ایده‌های شما در زمینه ست کردن لباس با رنگ گلبهی چیست؟ اگر مایل باشید، می‌توانید در قسمت «ارسال دیدگاه» با ما و مخاطبان منومد از تجربیات و دیدگاه‌های خود بگویید و با اطلاعات ارزشمندی که اضافه می‌کنید، مطلب را پربارتر کنید.


در ادامه بخوانید: چطور با مانتو کتی یک استایل جذاب بسازیم؟
منبع confettissimo.com bauchlefashion.com yourcolorstyle.com
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.