در دورهمی‌های دوستانه چه بپوشیم؟ برای خانم‌ها

انتخاب لباس مناسب دورهمی دوستانه برای خانم‌ها از بین شلوغی کمد می‌تواند حسابی وقت‌مان را بگیرد. به‌ویژه که می‌خواهیم شیک و خاص به‌نظر برسیم و لباس برازنده‌ای به‌تن کنیم. ما این‌جاییم تا برای انتخاب لباس مناسب دورهمی دوستانه برای خانم‌ها پیشنهادهایی به شما بدهیم.

«چی بپوشم» یکی از چالش‌های همیشگی به‌حساب می‌آید! انتخاب لباس مناسب دورهمی دوستانه برای خانم‌ها، تا پیش از این‌که در کمد را باز کنیم، ساده به‌نظر می‌رسد. شلوار را با چه بلوزی ست کنیم؟ کدام پیراهن مناسب‌تر است؟ و بقیه‌ ماجرا. این بار که فکر می‌کردید در دورهمی‌های دوستانه چه بپوشیم، سری به من‌ومد بزنید و ایده بگیرید.لباس مناسب دورهمی دوستانه

پیش از هر پیشنهادی به یک نکته‌ مهم توجه کنید. لباس مناسب دورهمی دوستانه برای خانم‌ها باید مناسب با استایل شما انتخاب شود. اگر از آن دسته خانم‌ها هستید که دامن و پیراهن را به جین ترجیح می‌دهید و شلوار جین را لباس برازنده‌ای برای دورهمی نمی‌دانید، استایل شخصی خودتان را در نظر بگیرید. برعکس، اگر کژوال‌ترین و راحت‌ترین لباس‌ها را انتخاب می‌کنید، سراغ لباس‌های کلاسیک نروید.

۱- شلوار راحت و گشاد؛ گل سر سبد مد ۱۴۰۰لباس مناسب دورهمی دوستانه

به‌نظر می‌رسد ماه‌ها قرنطینه، روی انتخاب استایل اثر زیادی داشته. امسال شلوارهای گشاد ترند شده‌اند و دارند جای خودشان را بین دوستداران شلوار جذب باز می‌کنند. این شلوارها راحتند و شاید بعد از سال‌ها شلوار جذب پوشیدن، انتخاب‌شان خالی از لطف نباشد.

شلوار دم‌پا گشاد، شلوار بگی، مام استایل یا هر چه با سلیقه‌ شما جور می‌شود، گزینه خوبی خواهد بود. تاپ از جنس لَخت و گشاد، تاپ جذب یا کوتاه، بلوز آستین بلند یا شومیز را با شلوارتان ست کنید. صندل یا کفش ورزشی به استایل شما می‌آید.

۲- جامپ سوت؛ راحت و برازندهلباس مناسب دورهمی دوستانه

انگار که امسال، زمان پوشیدن لباس‌های راحت است. جامپ سوت اگر از پارچه ساده تهیه شود و بدون یقه یا تاپ کات باشد، ظاهری رسمی به خودش می‌گیرد. در غیر این‌صورت، لباس کژوال خیلی راحتی خواهد بود. پارچه نرم گل‌دار یا طرح‌دار، انتخاب خوبی برای دورهمی دوستانه به‌نظر می‌رسد. بسته به استایل شخصی‌تان، می‌توانید آن را با کفش ورزشی یا پاشنه‌دار هماهنگ کنید.


حتما بخوانید: اصول صحیح ست کردن جوراب و کفش برای خانم‌ها

۳- پیراهن گل‌دار؛ مناسب بهار و تابستانلباس مناسب دورهمی دوستانه

هیچ‌چیز به‌اندازه پیراهن گل‌دار حس دلچسب فصل گرما را منتقل نمی‌کند. به‌ویژه اگر قرار است در مهمانی فضای باز شرکت کنید، پیراهن گل‌دار از هر انتخابی بهتر خواهد بود. خوبی این سبک پارچه این است که برای هر سنی مناسب به‌نظر می‌رسد. اکسسوری همراه پیراهن گل‌دار را ساده انتخاب کنید. صندل، کفش جلو باز، کفش لژدار تابستانی، کانورس یا کفش ورزشی با آن ست می‌شود. در طول روز کلاه حصیری را امتحان کنید.

۴- شلوار جین؛ کار راه‌انداز و همه‌پسندلباس مناسب دورهمی دوستانه

حتما موافقید که شلوار جین بهترین گزینه برای ساختن استایل کژوال و راحت است. هر زمانی که انتخاب لباس مناسب دورهمی دوستانه برای خانم‌ها سخت به‌نظر رسید، سراغ شلوار جین بروید. جین پاره با یک تی‌شرت ساده راحت جور می‌شود. کفش اسپورت کنارش بگذارید و بی‌نگرانی راهی دورهمی شوید.

با این‌که امسال سر و کله‌ شلوارهای گشاد در ویترین فروشگاه‌ها و کمد خانم‌ها پیدا شده، هنوز جین جذب طرفداران خودش را دارد. این شلوار را با شومیز سفید، تی‌شرت آزاد، تاپ جذب، تاپ و کت بلیزر، بلوز آستین بلند یا تاپ و کت جین ست کنید.

جدیدترین مدل‌های جین زنانه را ببینید

۵- دامن جلو دکمه‌دار؛ نیمه‌رسمی و جذابلباس مناسب دورهمی دوستانه

اگر تا امروز دامن جلو دکمه‌دار نداشته‌اید، وقتش رسیده که دست به‌کار شوید. دوختن یا خرید این مدل دامن کمک می‌کند استایل خاص‌تری برای خودتان بسازید. دامن شما می‌تواند مینی یا میدی باشد. از پارچه‌ ساده یا طرح‌دار انتخاب شود. پیشنهاد ما دامن کوتاه از پارچه ساده است که با شومیز ست جذابی می‌سازد.

پارچه مخمل کبریتی گزینه خوبی برای فصل‌های بهار و پاییز به حساب می‌آید. ما که می‌گوییم سراغ رنگ مشکی نروید. با یک رنگ روشن و جذاب مثل خاکی، آجری یا سبز یشمی متفاوت‌تر از همیشه به‌نظر خواهید رسید.

۶- پیراهن خال‌دار؛ قشنگ و دلربالباس مناسب دورهمی دوستانه

انگار که پارچه‌های خال‌دار همیشه طرفدار دارند. بعضی‌ها دوست دارند پیراهن، شومیز یا تی‌شرت خال‌دار در کمدشان داشته باشند. این سبک پارچه‌ها اغلب کژوال به‌حساب می‌آیند. پیراهن خال‌دار، لباس مناسب دورهمی دوستانه برای خانم‌هاست. آن را با کیف جمع‌وجور ست کنید. کفش جلو باز تخت یا پاشنه‌دار به‌پا کنید و یک گردن‌بند ظریف به گردن‌تان بیندازنید.

۷- کت یا پیراهن جین؛ مد همیشه جذابلباس مناسب دورهمی دوستانه

سال‌هاست که جین روی مد است و خیال پیاده شدن ندارد. پیراهن جین یکی از گزینه‌های لباس مناسب دورهمی دوستانه برای خانم‌ها به‌حساب می‌آید. پیراهن جین اغلب برش‌های ساده‌ای دارد. کت جین گزینه‌ دیگری‌ست که می‌تواند به استایل شما تنوع بدهد. کت جین را می‌توانید روی پیراهن به تن کنید. یا این‌که روی تاپ و شلوار یا تاپ و دامن بپوشید. کفش ورزشی سفید خیلی خوب این استایل را کامل می‌کند.

۸- یقه بزرگ؛ متفاوت و خواستنیلباس مناسب دورهمی دوستانه

گاهی بدون نیاز به لباس عجیب و غریب، می‌توانید خاص به‌نظر برسید. کافی‌ست بلوزی با یقه بزرگ انتخاب کنید؛ یعنی مدلی که به‌نظر می‌رسد امسال زیاد خواهیم دید. یقه بزرگ یا پاپیون بزرگی که روی یقه دوخته شده، بلوز شما را از سادگی نجات خواهد داد. آن را با شلوار براق و لمه یا شلوار چرم جذب هماهنگ کنید.

۹- شومیز روی تاپ؛ راحت و اسپورتلباس مناسب دورهمی دوستانه

مجبور نیستید برای دورهمی دوستانه لباس خیلی ویژه‌ای انتخاب کنید. مهم این است که بتوانید چند ساعت در آن لباس راحت باشید. شومیز از آن لباس‌هایی‌ست که حسابی به‌کارتان می‌آید. یکی از استایل‌هایی که با شومیز می‌سازید، ست کردن آن با تاپ یا تی‌شرت است. شلوار کتان یا جین آن را کامل می‌کند. می‌توانید کفش اسپورت ورزشی یا کفش پاشنه‌دار ساده به پا کنید.

اگر استایل مینیمال می‌پسندید، در انتخاب رنگ تاپ و شومیز محافظه‌کار باشید و سراغ رنگ‌های خنثا بروید. در غیر این‌صورت، به شومیز چهارخانه یا راه‌راه فکر کنید.

جذاب‌ترین شومیزهای زنانه را ببینید

۱۰- آستین پف؛ ترند تر و تازهلباس مناسب دورهمی دوستانه

فقط شلوار نیست که به‌سمت گشاد شدن تغییر کرده. بلوزها هم از مدل جذب دور می‌شوند. آستین پفی یکی از ویژگی‌های ترند ۲۰۲۱ به‌حساب می‌آید. می‌توانید پیراهنی ساده با آستین چین‌دار یا پفی به‌تن کنید و به‌روز و قشنگ به‌نظر برسید.

شما چه لباسی را برای دورهمی دوستانه ترجیح می‌دهید؟


در ادامه بخوانید: در اولین قرار عاشقانه چه بپوشیم؟ برای آقایان و خانم‌ها
منبع outfittrends.com fashionmakestrends.com
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.