بررسی استایل و لباس‌های علی شادمان؛ علاقه‌ به استایل غیررسمی و ترندهای روز

علی شادمان از آن بازیگرانی است که از کودکی در دنیای سینما حضور داشته و همین موضوع باعث ایجاد حس صمیمیت میان او و مخاطب می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم از استایل و لباس‌های علی شادمان بگوییم. این بازیگر آشنا و صمیمی در دنیای مدوفشن چه حرف‌هایی برای گفتن دارد؟

نگاهی به استایل و لباس‌های علی شادمان؛ ساده‌پسند و راحت

تیپ و استایل علی شادمان
علی شادمان

علی شادمان از کودکی در فیلم‌ها و سریال‌ها درخشیده و حالا که در روزگار جوانی به سر می‌برد هم همچنان چهره‌ای نام‌آشنا است. کم‌کم استایل و ظاهر او هم مانند بازی‌هایش در حال رسیدن به بلوغ است و می‌توان به‌طور قاطع درباره سبک‌وسیاقش در دنیای هنر و البته مدوفشن اظهارنظر کرد.

از شاخصه‌هایی که در تیپ و استایل او به چشم می‌خورد، باید به موارد زیر اشاره کرد:

۱. علاقه به استایل غیررسمی؛
۲. استفاده از تیپ اسمارت کژوال در مواقع رسمی؛
۳. استفاده از جوراب‌های رنگی؛
۴. علاقه به ترکیب تی‌شرت ساده و شلوار جین؛
۵. توجه به ترندهای اسپرت روز؛
۶. نیاز به توجه بیشتر به استایل موی سروصورت.

۱. علاقه به استایل غیررسمی

استایل و لباس‌های علی شادمان
علاقه به تیپ اسپرت

شادمان بیشتر از استایل اسپرت استفاده می‌کند. او را با عناصری از استایل‌های غیررسمی و راحت در بیشتر موقعیت‌ها می‌بینیم. البته سن‌وسال اندک او هم در ترجیح‌دادن این سبک پوششی به مدل‌های دیگر بی‌تأثیر نیست.

در تصویر بالا، علی شادمان را با استایلی اسپرت مشاهده می‌کنید. کت‌های جین معمولا انتخاب بسیار جذابی هستند که بر تن بیشتر افراد به‌خوبی می‌نشینند. همراه‌کردن شلوار و کت‌های جینی از طیف رنگی مختلف هم فکر خوبی است که در استایل شادمان هم دیده می‌شود.

۲. استفاده از تیپ اسمارت کژوال در مواقع رسمی

استایل علی شادمان
تیپ اسمارت کژوال

در موقعیت‌هایی که سطح رسمی‌بودن بالایی دارند، شادمان با استایل اسمارت‌کژوال ظاهر می‌شود. این سبک از پوشش ترکیبی از استایل رسمی و اسپرت است. در واقع، عناصری از هردو در چنین تیپی وجود دارد. بنا به سلیقه هر فرد، دُز رسمی یا اسپرت‌بودن کم‌وزیاد می‌شود.

علی شادمان هم با استفاده‌کردن از یقه‌های اسکی و کت‌های اسپرت در رقم‌زدن تیپی با این ویژگی‌ها در بسیاری از موقعیت‌ها دیده می‌شود. باتوجه به سن‌وسال شادمان، چنین انتخابی نمره مثبتی می‌گیرد. البته سن‌وسال او آنچنان کم نیست و به‌طور کلی هم سن دلیلی بر انتخاب استایلی خاص نمی‌شود اما حال‌وهوای شخصیت او و تیپ و اندام بدنی فعلی‌اش مناسب استایل اسمارت کژوال است.

مدل‌های کت تک مردانه اینجاست

۳. استفاده از جوراب‌های رنگی

تیپ علی شادمان
استفاده از جوراب‌های رنگی

یکی از انتخاب‌های جذاب شادمان برای تیپ‌های اسپرتش، استفاده از جوراب‌های رنگی است. سال‌ها است که دیگر کلیشه‌های جنسیتی درباره استفاده از رنگ‌ها برای زن و مرد از میان برداشته شده است.

استفاده از رنگ‌های شاد و روشن علی شادمان برای جوراب نمره خوبی از دنیای مدوفشن می‌گیرد. به‌ویژه اینکه چنین جوراب‌هایی در همراهی با رنگ‌های ساده و گاهی خنثی در استایل او قرار می‌گیرند. جوراب‌های رنگی می‌توانند به‌سادگی استایلتان را ارتقا بدهند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که جسارت امتحان‌کردن رنگ‌های شاد را ندارند، بهتر است که کمی روی این فکرتان تجدیدنظر کنید.

۴. علاقه به ترکیب تی‌شرت ساده و شلوار جین

استایل و لباس‌های علی شادمان
ست‌کردن تی‌شرت و شلوار جین

تی‌شرت ساده و شلوار جین از آن استایل‌هایی است که هیچ‌گاه کهنه نمی‌شوند. شادمان هم علاقه زیادی به پوشیدن تی‌شرت‌های ساده با شلوار جین دارد. استفاده از چنین استایلی می‌تواند حرف‌های زیادی درباره شخصیت صاحب استایل بزند.

چنین انتخابی نشانه‌ای از توجه و علاقه به سادگی و راحتی است. شلوارهای جین و تی‌شرت‌هایی به‌رنگ خنثی می‌توانند با لباس‌های مختلفی ست و هماهنگ شوند. اگر به‌دنبال تدارک‌دیدن استایل‌های متنوع برای خود هستید، شما هم باید مانند شادمان، به خرید چند تی‌شرت به‌رنگ خنثی و شلوارهای جین دقت داشته باشید.

محبوب‌ترین تیشرت‌های مردانه اینجاست

۵. توجه به ترندهای اسپرت روز

علی شادمان
توجه به ترندهای روز

نگاهی به استایل و لباس‌های علی شادمان نشان می‌دهد که به استایل‌های اسپرت روز هم توجه دارد. شلوارهایی با کاپ خمره‌ای و مام‌استایل در این روزها از سوی دنیای مدوفشن با استقبال خوبی روبه‌رو شده‌اند.

علی هم در استایل‌هایش از این شلوارها استفاده می‌کند. شلوارهای مام استایل برای بیشتر اندام‌ها انتخاب مناسبی هستند. برای شادمان هم گزینه خوبی به‌شمار می‌روند. البته در تصویر بالا، انتخاب جوراب مشکی بلند با این شلوار گزینه زیاد مطلوبی به‌نظر نمی‌رسد. هرچند که یکسان‌بودن رنگ شلوار و جوراب باعث کشیده‌ترشدن قد می‌شود اما در اینجا شید بهتر بود که رنگی از طیفی دیگر انتخاب می‌شد.

۶. نیاز به توجه بیشتر برای استایل موی سروصورت

استایل علی شادمان

شادمان در بسیاری از مواقع با محاسن ظاهر می‌شود. هنرپیشه‌ها برای رهایی از اثرات گریم‌های سنگین دنیای تصویر معمولا ترجیح می‌دهند در زمان‌های آزادشان اصلاح نکنند. با این حال باید بدانند که حضورشان در موقعیت‌هایی مانند جشنواره‌ها و اکران‌های سینمایی ثبت می‌شود.

شادمان هم می‌تواند کمی نظم و آراستگی بیشتری به موهای سروصورتش بدهد. انتخاب سبیل به‌تنهایی هم ظاهرا مطابق سلیقه او است که کمی با چهره معصوم و کودکانه‌اش در تضاد به‌نظر می‌رسد.

علی شادمان در برنامه مهمونی

علی شادمان در برنامه مهمونی
علی شادمان در برنامه مهمونی

علی شادمان در برنامه مهمونی

شادمان در برنامه پرطرفدار مهمونی (ساخته ایرج طهماسب) هم حضور پیدا کرد. او در این برنامه با پیراهنی اسپرت و چهارخانه ظاهر شد. شلواری کتان و راسته و کفش‌های نیمه‌اسپرتی که معمولا انتخاب نخستش در بیشتر مواقع هستند.

چنین انتخابی که هم آراسته و مرتب بود و هم حالتی اسپرت داشت، برای حضور در برنامه‌ای که قرار است تداعی‌گری مهمانی خودمانی و صمیمی باشد، مناسب به‌نظر می‌رسد. طرح چهارخانه پیراهن هم که از طرح‌های معروف این پترن (الگو) است و همراهی‌اش با رنگ قهوه‌ای خوب از کار درآمده است.

وجود طرحی جداگانه روی بخش شانه‌ها باعث می‌شود که تمرکز لباس به آن معطوف شود. کسانی که دوست دارند، چهارشانه‌تر به‌نظر برسند، با چنین انتخابی به هدفشان می‌رسند. شادمان هم انتخاب خوبی داشته و با پوشیدن چنین پیراهنی چهارشانه‌تر جلوه می‌کند.

محبوب‌ترین مدل‌های پیراهن مردانه اینجاست

شما بگویید

استایل و لباس‌های علی شادمان نشان از انتخاب‌ راحتی و سادگی از جانب او دارد. شادمان بیشتر با استایل اسپرت دیده می‌شود و در مواقع رسمی هم تیپی اسمارت‌کژوال دارد. او هنرپیشه‌ای از نسل‌های تازه‌تر است و شاید در سال‌های آتی استایل‌های متفاوت و متنوع دیگری هم از او ببینیم. در واقع، هنوز جای رسیدن به سلیقه شخصی در انتخاب استایل و لباس‌ها دارد. نظر شما درباره استایل او چیست؟ اگر قرار باشد که یک استایل رسمی و یک تیپ اسپرت برایش طراحی کنید، چه پیشنهادهایی برای او خواهید داشت؟

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.