ایده‌هایی جذاب برای ست کردن یقه اسکی برای خانم‌ها

یقه اسکی‌ها از آن لباس‌های زمستانه و پاییزه‌ای هستند که دنیای وسیعی دارند. هم طرح‌ها  و مدل‌هایشان متنوع و گوناگون است و هم امکان بسیاری برای ست‌کردن فراهم می‌کنند. در این مقاله از ست کردن یقه اسکی برای خانم‌ها می‌خوانید.

ست کردن یقه اسکی برای خانم‌ها در استایل‌های مختلف

پاییز که از راه می‌رسد تا اوایل بهار یقه اسکی‌ها در خدمتتان هستند تا استایلی ایدئال داشته باشید. شیک‌‌کردن و گرم نگه‌داشتن شما دو وظیفه اصلی یقه اسکی‌هاست که به‌خوبی از پس آنها برمی‌آیند.

یقه اسکی هم می‌تواند بخش شاخص استایل باشد و لباس‌های دیگر مبتنی بر کانون آن انتخاب شوند و هم می‌تواند نقش مکمل را در تیپتان بازی کند. در ادامه به شما پیشنهادهایی برای ست‌کردن آن می‌دهیم.

با دامن میدی (قد متوسط)

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با دامن میدی

دامن‌های میدی همیشه قابل‌استفاده هستند و از مُد نمی‌افتند. اما گاهی ست‌کردن آنها دشوار می‌شود. پوشیدن دامن میدی با یقه اسکی فکر خوبی است و شما را از سردرگمی درباره استایل‌کردن این دامن‌ها نجات می‌دهد.

اگر رنگ یقه اسکی‌تان از طیف رنگ‌های خنثی است، انتخاب‌های زیادی برای دامن خواهید داشت. برای مثال، می‌توانید به سراغ دامنی با طرح گل یا طرح‌های دیگر بروید.

با شلوارهای مام‌استایل

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی جین با مام استایل

شلوارهای جین مام یا مام‌استایل در دهه ۹۰ میلادی بسیار پرطرفدار بودند اما در سال‌های اخیر باز هم روی کار آمده‌اند و دل اهالی مد را برده‌اند. ترکیب این شلوارها با یقه اسکی تعادل خوبی در استایل ایجاد می‌کند؛ یقه اسکی چسبان با شلوار مامی که حالت گشاد و خمره‌ای دارد، تعادل خوبی در استایل خلق می‌کند.

برای اینکه خوش‌تیپ‌تر شوید، توصیه‌ای داریم: یقه اسکی را درون شلوار بگذارید. اگر از کمربند استفاده کنید هم فکر خوبی است. این کار باعث می‌شود که استایلتان کمی حالت رسمی پیدا کند و از تیپ غیررسمی دور شوید.


حتما بخوانید: شلوار مام استایل را چطور ست کنیم؟

با شلوارهای جین چسبان(اسکینی)

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با شلوار اسکینی

ترکیب شلوارهای جین چسبان با یقه اسکی‌ها هم ایده خوبی است. این استایل غیررسمی است و تعادل خوبی در تیپتان به وجود می‌آورد. این‌بار، یقه اسکی گشاد انتخاب کنید تا با چسبان‌بودن شلوار جینتان در تعادل قرار بگیرد.

فرقی نمی‌کند که یقه اسکی‌تان نخی باشد یا بافت؛‌ در هر حال، ترکیب خوبی با جین اسکینی می‌سازد. اگر می‌خواهید که استایل را به کمال جذابیت برسانید، بوت یا نیم‌بوتی انتخاب کنید که رنگش با رنگ یقه اسکی‌تان هماهنگ است. به این می‌گویند ست کردن یقه اسکی به شیکی و زیبایی.

با کت بلند (بلیزر)

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با کت

بلیزرها یا همان کت‌های نیمه‌رسمی و تقریبا آزاد برای همه اندام‌ها مناسب‌اند. همه خانم‌ها می‌توانند با داشتن چنین کتی در کمد خیال خود را برای خوش‌استایل‌شدن راحت کنند.

ست‌کردن کت بلند با یقه اسکی تیپتان را تکمیل می‌کند و استایل شیکی برایتان رقم می‌زند. این استایل تیپتان را کلاسیک می‌کند و اگر سرمایی باشید، حسابی گرمتان می‌کند.

با روپوش بلند بی‌دکمه (داستر)

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با داستر

پوشیدن روپوش‌هایی از جنس‌های مختلف مثل بافت روی یقه اسکی‌ها هم ایده خوبی است. روپوش‌های بلند و بی‌دکمه که به داستر معروف‌اند برای زنانی با تمام اندام‌ها مناسب‌اند.

اگر یقه داسترتان مدل داشته باشد هم که دیگر بهتر می‌شود؛‌ چون استایلتان از سادگی درمی‌آید. این تیپ مخصوص اوایل پاییز یا بهار است؛‌ یعنی زمانی که هوا آنچنان سرد نیست که بخواهید پالتو و کاپشن به تن کنید.

پرفروش‌ترین یقه‌اسکی‌های زنانه

یقه اسکی با سارافون یا جلیقه بلند

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با جلیقه

اگر دوست دارید که استایلتان کلاسیک و رسمی باشد، حتما از جلیقه‌ها یا سارافون‌ها استفاده کنید. یقه اسکی یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای پوشیدن زیر جلیقه و سارافون است.

چنین استایلی برای موقعیت‌های رسمی مناسب خواهد بود. برش، دوخت و جنس پارچه سارافون و جلیقه می‌تواند درجه رسمی‌بودن استایلتان را تعیین کند. دیگر انتخاب با شماست که به سراغ چه طرح و برشی بروید. اگر جلیقه‌تان یقه داشته باشد و مانند کت بدون آستین دوخته شود، استایلی رسمی خواهید شد. دیگر همه‌چیز در گروی سلیقه و انتخاب شماست.

با پیراهن شومیز بلند و گشاد

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با شومیز

شومیزها کاربرد زیادی دارند. یکی از جذابیت‌هایشان هم همین است که در انواع استایل‌ها به کار می‌آیند. امکان پوشیدن یقه اسکی زیر شومیزی گشاد و بلند هم وجود دارد.

اگر شومیزتان پشمی و چهارخانه باشد و یقه اسکی‌تان ساده، تیپ زمستانی جذابی خواهید داشت. شومیزی ساده که با رنگ یقه اسکی در هماهنگی است هم ترکیب خوبی به وجود می‌آورد. استایل تصویر بالا را نگاه کنید؛ کت روی شومیز و یقه اسکی هم زیباست.

با شلوار دم‌پاگشاد

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با شلوار دم‌پاگشاد

شلوارهای دم‌پا هم گزینه‌ مناسب دیگری هستند که می‌توانند در کنار یقه اسکی‌های تنگ و چسبان قرار بگیرند. تنگی یقه اسکی و گشادبودن ناحیه پایینی شلوار می‌تواند استایل را متعادل کند.

شلوارهای دم‌پا از محبوب‌های دنیای مد در سال‌های دهه ۸۰ میلادی هستند اما مانند مام‌استایل‌ها مدتی است که دوباره محبوبیتشان را پس گرفته‌اند. این شلوارها و یقه اسکی چسبان می‌توانند به اندامتان شکل ساعت شنی بدهند.

با شنل

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با شنل

شنل از آن لباس‌هایی است که خانم‌های سخت‌پسند و خوش‌سلیقه را جذب می‌کند. اما باید این را هم گفت که کمتر کسی از آن در استایلش استفاده می‌کند. اگر شما هم شنل دوست دارید اما نمی‌پوشید، یادتان باشد که این لباس هم بسیار شیک است و هم راحت.

پوشیدن شنل‌ها با یقه اسکی هم فکر خوبی است و استایلتان را در فصول سرد خاص و بی‌رقیب می‌کند. شنل می‌تواند لباس ساده‌تان را به‌طور ناگهانی مجلل و زیبا کند. اگر هم ریزنقش و لاغر هستید، استفاده از شنل در کنار یقه اسکی راهی برای حجیم‌ نشان‌دادن بدنتان است.

با دامن جین

ست کردن یقه اسکی
یقه اسکی با دامن جین

به‌طور کلی ترکیب ست کردن یقه اسکی با جین خوب از کار درمی‌آید. دامن جین هم مانند انواع شلوارهای جین می‌تواند با یقه اسکی‌ها در هماهنگی قرار بگیرد.

اگر دوست دارید که از رنگ‌های شاد استفاده کنید، یقه اسکی به‌رنگی شاد بپوشید. ترکیب آن با دامن جین زیبا می‌شود. اگر هم به رنگ‌های نود و خنثی علاقه‌مندید، باز هم ترکیب چشم‌نوازی با دامن‌ جین درست خواهید کرد.

یقه‌ اسکی‌های زیبای زنانه را ببینید

در آخر

ست کردن یقه اسکی با لباس‌های مختلف به شما اجازه می‌دهد که استایل‌های متنوعی داشته باشید. البته دقت کنید که اگر گردنتان کوتاه است، شاید باید در پوشیدن یقه اسکی کمی تأمل بیشتری به خرج بدهید. از کدام ست بیشتر خوشتان آمد؟ پیشنهاد دیگری برای ست‌کردن یقه اسکی‌ها در استایل دارید؟


در ادامه بخوانید: بارانی زنانه؛ این لباس جذاب کلاسیک را چطور ست کنیم؟
منبع blog.petitedressing.com
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.