بررسی استایل باران کوثری؛بی‌تفاوت به معیارهای استایل در دنیای سلبریتی‌ها

اینجا برایتان از استایل و لباس‌های باران کوثری گفته‌ایم. از علاقه‌اش به راحتی و اعتمادبه‌نفسش در پوشش تا استفاده زیاد از رنگ مشکی. خوشحالیم با ما همراه هستید.

استایل باران کوثری؛ خارج از عرف و چارچوب ستاره‌ها و افراد معروف

باران کوثری

اگر نگاهی به استایل باران کوثری داشته باشیم، متوجه می‌شویم که او اصلا به دنیای سلبریتی‌ها و پوشش آنها توجهی ندارد. باران شاید در دسته خوش‌پوش‌ها قرار نگیرد یا از توازن پیشنهادی دنیای مدوفشن بسیار دور باشد اما اعتمادبه‌نفس خوبی دارد و به‌نظر می‌رسد که در آشفته‌ترین و بی‌نظم‌ترین استایل‌های خود هم احساس رضایت دارد.

شاخصه‌های استایل کوثری چنین است:

  • علاقه به راحتی؛
  • انتخاب تیپ‌های اسپرت؛
  • نداشتن آرایش و علاقه به موهای چتری؛
  • استفاده زیاد از رنگ مشکی؛
  • بی‌توجهی به تناسب مدل لباس و اندام؛
  • استفاده از اکسسوری‌ها؛
  • بی‌نظمی در استایل؛
  • لباس‌هایی با الگوهای نامناسب.

۱. علاقه به راحتی

علاقه به راحتی در استایل باران کوثری
انتخاب لباس‌های راحت

کوثری در انتخاب لباس به‌دنبال راحتی است؛ این را مرور استایل‌هایش نشان می‌دهد. پوشیدن شلواری اسپرت، کتانی‌هایی ساده و رویه‌ای که مناسب موقعیتی نیمه‌رسمی نیست، در تصویر بالا این موضوع را به‌خوبی نشان می‌دهد.

اگر به تصویر بالا نگاهی دقیق‌تر بیندازید، متوجه می‌شوید هم مدل لباس‌ها از طیفی بسیار راحت و معمولی انتخاب شده‌اند و هم جنسشان. در واقع، باران هیچ حساسیتی برای پوشیدن لباس‌هایی مناسب موقعیت یک ستاره ندارد. او به راحتی و نهایت سادگی می‌اندیشد.

۲. انتخاب تیپ‌های اسپرت

استایل باران کوثری
باران کوثری در کنار پدرش جهانگیر کوثری

انتخاب تیپ‌های کژوال و غیررسمی یکی دیگر از شاخصه‌های استایل باران است.برای او کدهای پوششی اهمیت ندارد. چه در جشنواره‌ای رسمی شرکت کند و چه در نمایشگاه یا یک گالری هنری، با استایلی اسپرت دیده می‌شود. این هم در راستای همان میل کوثری به راحتی در استایل و پوشش است.

۳. نداشتن آرایش و علاقه به موهای چتری

باران کوثری با موهای چتری
موهای چتری و صورت بی‌آرایش

بیشتر کسانی که در دنیای تصویر حضور دارند، ترجیح می‌دهند که در مراسم و جشنواره‌های مختلف با آرایش ظاهر شوند. ثبت تصویر آنها عامل مهمی است که تمایلشان به ارائه تصویری زیبا و آراسته را بالا می‌برد.

باران برخلاف بسیاری از سلبریتی‌ها بدون آرایش ظاهر می‌شود. او تمایلی به استفاده از عمل‌های زیبایی روز، آرایش‌های ترند و مدل‌دادن به موها ندارد. او در بیشتر مواقع بی‌آرایش است و مدل چتری را برای موهایش انتخاب می‌کند.

۴. استفاده از رنگ مشکی

رنگ مشکی در استایل باران کوثری
انتخاب رنگ مشکی

با مرور استایل باران کوثری می‌توانیم ببینیم که بیشتر مواقع از رنگ مشکی در استایلش استفاده می‌کند. باران اندام توپر و درشتی دارد. شاید او هم مانند بسیاری از افراد با این مدل از بدن رنگ مشکی را برای لاغرتر جلوه‌کردن انتخاب می‌کند. رنگ مشکی می‌تواند اندام را جمع‌وجورتر نشان بدهد.

مدل‌های مانتو و رویه مشکی اینجاست

۵. بی‌توجهی به تناسب مدل لباس و اندام

عدم تناسب میان اندام و مدل لباس باران کوثری
نبود تناسب مدل و اندام

باران در انتخاب مدل لباس هم حساسیت زیادی به‌خرج نمی‌دهد. در نتیجه، گاهی استایل‌هایی از او می‌بینیم که با اندامش در تناسب نیستند.

در تصویر بالا باران را در کنار علی شادمان می‌بینید. او مانتویی به تن کرده که به‌واسطه مدل آستین‌ها و دوخت در ناحیه یقه و سینه باعث می‌شود، اندام کمی درشت‌تر به‌نظر برسد. این مانتو با اندام باران کوثری در تناسب نیست و او می‌توانست انتخاب بهتری داشته باشد. به جیب بزرگی که در بخش جلوی مانتو است هم دقت کنید.

چنین جیبی باعث چاق‌تر دیده‌شدن می‌شود و وجودش در بخش جلویی لباس نه زیبایی خاصی دارد و نه مناسب اندام است. با کمی دقت در انتخاب مدل لباس، هرکسی با هر شکل از اندام می‌تواند خوش‌استایل‌تر شود. این را فراموش نکنید.

۶. استفاده از اکسسوری‌ها

استفاده از اکسسوری در استایل باران کوثری
اکسسوری‌ها در استایل

استفاده از اکسسوری‌ها در استایل فکر بسیاری خوبی است. با یک گردن‌بند یا اکسسوری‌ ساده دیگر به‌راحتی می‌توانید تیپ خود را متنوع و خاص کنید. باران هم در استایل‌های خود معمولا از اکسسوری‌های خوبی استفاده می‌کند.

او در تصویر بالا از گردن‌بندی استفاده کرده که باعث خروج تیپ او از سادگی شده است. کوثری در این تصویر نسبت به بسیاری از مواقع، رسمی‌تر ظاهر شده است و استایلی مناسب شرکت در جشن دارد. پوشیدن کت روی پیراهنی پرچین به‌همراه شلوار ایده چندان خوبی نبوده است. شاید اگر پیراهن بلندتر بود و حالت ماکسی داشت و با لگ پوشیده می‌شد، استایل حالت مناسب‌تری به خود می‌گرفت.

محبو‌ب‌ترین پیراهن‌های زنانه اینجاست

۷. بی‌نظمی در استایل

بی‌نظمی در استایل باران کوثری
آشفتگی در استایل

اینکه کوثری به داشتن استایلی راحت علاقه‌مند است، بحثِ سلیقه شخصی و ترجیحات او است. اما رعایت نظم و دوری از آشفتگی در استایل چیزی است که می‌توان به آن نقد داشت. حضور در مراسم و موقعیت‌هایی که با حضور عکاسان و مردم همراه است، باید با نظم و آراستگی همراه باشد.

باران به این موضوع توجه زیادی نشان نمی‌دهد. اگر به تصویر بالا نگاه کنید، متوجه می‌شوید که استایل این هنرپیشه بسیار آشفته است. او باز هم انتخابی اسپرت داشته اما متأسفانه اجزای مختلف استایل او به‌خوبی با یکدیگر هماهنگ نیستند و خروجی تیپی بی‌نظم را درست کرده است.

۸. لباس‌هایی با الگوهای نامناسب

الگوهای نامناسب لباس باران کوثری
لباس با الگوی نامناسب

یکی دیگر از نکاتی که در استایل باران کوثری دیده می‌شود، بی‌توجهی او به الگوی لباس‌هایش است. او اندام پُری دارد و برای اینکه توازن را به استایل خود پیشکش کند، نیاز به انتخاب لباس‌هایی مناسب شکل بدنش دارد. انتخاب جیب‌های بزرگ یا یقه‌های پهن، فکر چندان مناسبی نیست.

استایل کوثری در تصویر بالا، مرتب‌تر از بیشتر مواقع است اما مدل لباس برای او مناسب نیست. یقه‌ای با پهنای زیاد، برای کسی که شانه‌ و سینه پهنی دارد، گزینه خوبی نیست. اگر کوثری از کتی با مدل یقه انگلیسی یا حالت یقه هفت استفاده می‌کرد، بهتر بود.

محبوب‌ترین زیورآلات نقره اینجاست

نوبت شماست

باران کوثری خارج از عرف ستاره‌ها و افراد مشهور لباس می‌پوشد. او توجهی به قواعد پوشش برای شرکت در مراسم و موقعیت‌های رسمی ندارد. چیزی که بیشتر از همه در تیپ و ظاهرش دیده می‌شود، علاقه‌اش به راحتی است. باران میلی به انتخاب لباس‌های رسمی ندارد و همین موضوع باعث می‌شود که انتخاب راحتی، تیپش را از حالت منظم و آراسته خارج کند. نظرتان درباره استایل او چیست؟ چه پیشنهاداتی برای بهترشدن تیپ و استایل او دارید؟


در ادامه بخوانید: بررسی استایل و لباس‌های نگار جواهریان؛ آراستگی و سادگی دلنشین
ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.